Для осіб з порушенням зору

Юридична клініка


indexПоложеня про юридичну клініку

indexКодекс етичної поведінки

indexСпівпраця з центром безоплатної правової допомоги
Юридична клініка є структурним підрозділом Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола, що створений як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів.

Основною формою діяльності юридичної клініки є надання здобувачами освіти юридичного відділення під керівництвом викладачів-практикуючих юристів безкоштовної правничої допомоги шляхом усного консультування, складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань, заяв, тощо), представництва інтересів у судах у справах цивільної та адміністративної юрисдикції (у трудових спорах, у спорах щодо захисту соціальних прав, щодо виборів та референдумів, у малозначних спорах та ін.).

Діяльність юридичної клініки спрямована на надання допомоги соціально незахищеним верствам населення: безробітним, особам з інвалідністю, пенсіонерам, учасникам бойових дій, малозабезпеченим громадянам та ін.

Безкоштовна правнича допомога надається щовівторка та щочетверга з 09:30 до 11:30 год. за адресою: м. Тернопіль вул. Богдана Хмельницького, 15 кабінет 19А.

Телефон 096 494 66 39

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.