Для осіб з порушенням зору

Соціально-психологічна підтримка


index Наказ Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України

index План заходів Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року

index Методичні поради по спілкуванню з учнями та студентами девіантної поведінки

index Лист МОН від 21.08.2023 №1/12492-23 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 навчальному році”

index Модель роботи з соціально незахищеними категоріями

index Заклади соціального захисту населення в Тернополі


Привіт!

Ми раді вітати тебе на нашій сторінці!

Галицький фаховий коледж надає освітні послуги здобувачам освіти на рівній основі, без дискримінації, не залежно від громадянства, місця проживання, статі, кольору шкіри, соціального і майнового стану, національності, мови, походження, стану здоров’я, ставлення до релігії, а також від інших обставин із застосуванням особистісно орієнтованих методів навчання та з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності усіх здобувачів освіти, рекомендацій індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (за наявності) та/або висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (за наявності), що надається інклюзивно-ресурсним центром.

Сектор соціально – психологічної підтримки – це особливий простір, створений для самопізнання особистості, розкриття можливостей та ресурсів, допомоги та підтримки в складних життєвих ситуаціях.

У своїй роботі сектор керується Етичним кодексом психолога, основні принципи якого - це прийняття унікальності і цінності кожної людини, індивідуальний підхід, повага та конфіденційність.

Головним завданням соціально-психологічної служби є психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація низки заходів профілактичного, корекційного та навчально-просвітницького характеру.

Основними напрямками роботи сектору СПП:

  • Діагностика: проведення тестів на визначення особливостей особистості, професійних якостей, діагностика міжособистісних відносин та ін. Проведення діагностики допоможе дізнатись про свої сильні і слабкі сторони, краще зрозуміти себе.
  • Проведення тренінгів.
    Орієнтовна тематика психологічних тренінгів:
    1. Впевненість у собі, тренінг лідерства»;
    2. Ефективність в міжособистісних стосунках»;
    3. Ефективне управління часом (тайм-менеджмент)»;
    4. Тренінг ефективного спілкування»;
    5. Тренінг вирішення конфліктів»;
    6. Антистресові, релаксаційні заняття».
  • Індивідуальне консультування.
    У житті кожної людини бувають важкі моменти, кризові ситуації, коли гостро необхідна психологічна допомога і підтримка, яку може надати лише професійний психолог. У нашому закладі є така можливість. Ти можеш задати будь-яке питання, яке цікавить тебе, на котре важко знайти відповідь.
  • Просвіта (проведення просвітницьких лекцій, виховних годин, психопрофілактичних заходів);
  • Профілактика (проведення заходів з метою профілактики паління, наркоманії, алкоголізму, профілактика булінгу та кібербулінгу в студентському середовищі);
  • Психокорекція (індивідуальні та групові псикорекційнні заняття).
  • Організаційно – методична функція (підготовка матеріалів для педрад, виховних годин, просвітницьких лекцій, підготовка стимульного психодіагностичного матеріалу, створення банку даних, підготовка рекомендацій, пам’яток кураторам).

Сектор соціально –психологічної підтримки співпрацює з:

  • кафедрою практичної психології ТНПУ;
  • громадськими організаціями:
  1. «Відродження»;
  2. Тернопільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  3. МЦ "ДОВІРА" Тернопільського обласного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді
  4. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області
  5. Тернопільський обласний навчально – реабілітаційний центр
  6. Тернопільський центр « За життя»