Для осіб з порушенням зору

Публічне обговорення

Прозорість та інформаційна відкритість Коледжу

Оптимізація управлінських рішень, виважене впровадження необхідних структурних змін, широке залучення членів коледжної спільноти до прийняття управлінських рішень, повна відкритість та публічність процесу розробки основних інституційних нормативних актів, їх громадське обговорення та втілення є однією з передумов реалізації Стратегії розвитку Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2022-2027 роки.


Звертаємо увагу, що у розділі ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ розміщуються ПРОЄКТИ документів, які регулюють освітню діяльність у Коледжі. Після проходження етапу обговорення, із врахуванням зауважень та доповнень остаточний варіант документу передається на затвердження Педагогічній раді Коледжу. Затверджений документ вводиться в дію наказом директора і розміщується на сайті у розділі ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ.


Пропонуємо до громадського обговорення:

indexАнтикорупційна програма Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола на 2022-2023 роки (Обговорення закрито)

indexСтратегія розвитку Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола на 2022-2027 р.р. (Обговорення закрито)

indexПлан заходів Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола на 2022-2023 навчальний рік (Обговорення закрито)

indexПлан роботи Педагогічної ради Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола на 2022/2023 н.р. (Обговорення закрито)

indexПорядок визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти (Обговорення закрито)

indexПоложення про організацію освітнього процесу (Обговорення закрито)

indexПоложення про норми часу для планування і обліку навчальної роботи та інших видів педагогічної діяльності педагогічних працівників (Обговорення закрито)

indexПоложення про Центр розвитку кар'єри (Обговорення закрито)

indexКолективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2024-2027 роки (Обговорення закрито)

indexЗвіт директора Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола за 2022-2023 н.р. (Обговорення закрито)

indexПроект "Антикорупційна програма Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола за 2024-2026 роки" (Обговорення закрито)