Для осіб з порушенням зору

Сектор академічної доброчесності


Академічна доброчесність -

поняття, що базується на шести простих та зрозумілих цінностях: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність та відвага.

Повага до власної думки починається з поваги до думок інших, а повага до власного тексту - з поваги до чужих.Чесність у навчанні та викладанні є базовою умовою побудови довіри між усіма учасниками освітнього процесу. Відвага ж є здатністю чинити доброчесно всупереч страху та тиску і вимагати від себе того ж, чого очікуєте отримати від інших. Ці постулати є основою функціонування освітньої спільноти Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола, яка заснована на довірі, взаємоповазі і честі.

Локальні нормативні документи, що врегульовують політику закладу стосовно академічної доброчесності та етики академічнх взаємовідносин:

indexПоложення про академічну доброчесність

indexКодекс академічної доброчесності

indexПоложення про комісію з академічної доброчесності

indexНаказ про створення комісії з академічної доброчесності

indexІнструкція щодо порядку перевірки навчальних та кваліфікаційних робіт на унікальність з використанням програмного засобу - Unicheck

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення академічної доброчесності чи корупційного правопорушення в освітньому середовищі Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола, за наявності обгрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити уповноважених осіб коледжу для оперативного вирішення Вашого звернення!

Гарантуємо конфіденційність та об'єктивність!

Вдячні за Вашу небайдужість та активну соціальну позицію!