Для осіб з порушенням зору

Співпраця з роботодавцями

У Галицькому фаховому коледжі зустрілися з потенційними роботодавцями та підписали договори про співпрацю.

Подібний захід зі стейкхолдерами відбувся вперше. Однак співпраця коледжу з компаніями та підприємствами, які працевлаштовують випускників триває роками. Сьогодні на зустріч завітало близько 16 керівників власних організацій.

– Вже 8 років поспіль працюю зі студентами. Вони в мене офіційно працевлаштовані, є моїми юридичними помічниками. Насправді дуже задоволена цією співпрацею. Завжди стараюся відібрати кращих випускників і тих людей, у яких реально бачу перспективи, – керівниця компанії «Група моїх партнерів» Наталія Бачинська.

Ще одним учасником був колишній студент Галицького фахового коледжу Сергій Гловак. Нині він керівник ІТ-компанії «Goodahead-UA». Разом з ним працює ще шестеро випускників Галицького коледжу.

– Чотири роки тому ми почали цю співпрацю. Вона є, я вважаю, плідною. Також хотілося б, аби більше розвивали профільність, долучалися до внутрішніх процесів, і доносили реальну інформацію, яка є всередині ІТ-компанії. Думаю, що ми будемо розвиватися дуже успішно, – Сергій Гловак.

У Галицькому коледжі створили Раду роботодавців (склад ради). Це дозволяє співпрацювати не формально, а на законних підставах. – Власне оця рада є не початком, а скоріше за все підсумком того, що коледж робить вже роками. Адже юристи співпрацюють зі своїми підприємствами, установами й організаціями, туристи зі своїми, медійники зі своїми. Тобто кожна спеціальність має своїх роботодавців. Особливою нашою гордістю є випускники, які мають вже свої підприємства і, які стали вже для нас роботодавцями, – завідувачка юридичного відділення Ольга Заставна.

Результатом обговорень стали підписані договори зі стейкхолдерами про подальшу співпрацю.


Договори про співпрацю: