Для осіб з порушенням зору

Профспілка


ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ГАЛИЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Є СТРУКТУРНОЮ ЛАНКОЮ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ

 

Голова – Зарихта Ольга Володимирівна

46001, м. Тернопіль, вул. Хмельницького, 15

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

indexУгода між управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та радою Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки.

indexСтатут Профспілки працівників освіти і науки України

indexЗакон України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"

indexПоложення про обласну організацію профспілки працівників освіти і науки

 

Профспілка Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола створена з метою представництва і захисту прав та інтересів працівників навчального закладу. Засади її діяльності визначаються законодавством: Конституцією України, Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності, Кодексом законів про працю України та іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них.

Члени профспілки сплачують щомісячні членські внески у розмірі 1% від заробітної плати, котрі направляються на забезпечення організаційної та практичної діяльності виборних профспілкових органів з реалізації статутних завдань, зокрема: фінансову допомогу, на організацію відпочинку членів профспілки,організацію культурно-масових та спортивно-туристських заходів (виконання програми «Спілчани. Здоров’я та дозвілля»), матеріальну допомогу спілчанам.