Для осіб з порушенням зору

Загальна інформація


Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола – це заклад динамічного розвитку, у якому, шануючи традиції, крокують у ногу з інноваціями.

Навчальний заклад засновано у вересні 1997 року у переддень свята Другої Пречистої та Дня міста. До відкриття були причетні три достойні В’ячеслави: ректор Києво-Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький, тодішній міський голова В’ячеслав Негода та народний депутат В’ячеслав Чорновіл.

Із січня 2003 року Галицький фаховий коледж носить ім’я патроната закладу – В’ячеслава Чорновола. Справжньою перлиною коледжу є присвячений йому зразковий музей. У жовтні 2011 року при Галицькому фаховому коледжі створено структурний підрозділ – гімназію «Гармонія».

Найціннішим оберегом для студентської спільноти є храм Пресвятої Богородиці, зведений у травні 2015 року на території навчального закладу. На подвір’ї студентської церкви уже традиційно щороку збираються першокурсники і випускники, аби отримати благословення на подальше навчання чи успішне продовження обраного життєвого шляху.

Коледж має свої традиції. За роки його існування накопичено значний досвід педагогічної майстерності із базових дисциплін, сформувався численний творчий науково-педагогічний колектив однодумців, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців із різних спеціальностей та професій. Тут створені умови для особистісного і професійного розвитку: оснащені новітні лабораторії, обладнані найновішою технікою комп’ютерні аудиторії, є вільний доступ до інтернет-ресурсів, багата бібліотека.

У жовтні 2017 року коледж відзначив ювілей – 20-річчя. За більш ніж двадцятилітню історію свого існування Галицький фаховий коледж дав путівку в самостійне життя близько 6 тисячам студентів. Більшість із них успішно реалізувала отриманий у стінах рідної альма-матер стартовий потенціал, продовжуючи працювати за обраним фахом. Викладацький та студентський колективи навчального закладу працюють в умовах постійного інтелектуального неспокою, пошуків і відкриттів, прагнучи зробити світ більш досконалим, гармонійним і справедливим.

Змінювалась назва, закривалися одні спеціальності і відкривалися інші, незмінним залишається одне – формування національно свідомого, висококваліфікованого та конкурентоспроможного фахівця. Галицький фаховий коледж зайняв вагому нішу у системі вищої освіти Тернополя та країни загалом.

Сьогодні у складі коледжу успішно функціонують структурні підрозділи: юридичне відділення, відділення комп’ютерних та видавничих технологій, відділення економіки та туризму, відділення дизайну, відділ професійно-технічної освіти та гімназія «Гармонія». З 2017 року, окрім навчання кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів, підготовку бакалаврів ліцензували за спеціальностями «Право» та «Готельно-ресторанна справа», а з кінця 2019 – за спеціальністю «Журналістика».

Свою високу місію Галицький фаховий коледж і надалі виконуватиме з честю та гідністю, з повагою до минулого і з вірою у майбутнє.