Нові партнери – нові горизонти

Відтепер студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола зможуть стати волонтерами Тернопільського міськрайонного суду та безоплатної правової допомоги і таким чином застосувати свої теоретичні знання та навики у практичній діяльності, у реальних ситуаціях випробувати свої уміння, впритул наблизившись до майбутньої професії.

Це стало можливим завдяки підписаню меморандуму про співпрацю між Галицьким коледжем імені В’ячеслава Чорновола, Тернопільським міськрайонним судом та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Його метою є забезпечення комунікації між органами системи правосуддя та громадою, створення атмосфери «дружнього до людини» суду, комфортних умов перебування відвідувачів суду, що сприятиме підвищенню довіри громадян до системи правосуддя.

Дякуємо нашим партнерам, надіємось на плідну і динамічну співпрацю!!!

P.S. Особливою радістю для нас є бачити на таких зустрічах випускників коледжу, котрі на даний час уже представляють поважні державні інституції.

Анна Мостецька та Володимир Карий – дякуємо за підтримку та бажаємо майбутніх перемог!!!