Наша діяльність

Основною формою діяльності Юридичної клініки є її діяльність як громадської приймальні, у межах якої студенти під пильним керівництвом кураторів надають незахищеним верствам населення безкоштовну правову допомогу шляхом усного консультування з юридичних питань, складанням процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань тощо) та правової допомога недієздатним громадянам, а також виїзної консультації. Враховуючи сучасний темп життя не менш важливим є функція - Юридична клініка он-лайн, де громадяни, дистанційно, за допомогою електронної пошти можуть отримати відповіді на важливі для них юридичні питання.

Наші студенти-консультанти, неодмінно, допоможуть Вам у вирішенні виниклих правових питань.

Студенти Юридичної клініки мають змогу на практиці застосувати здобуті під час навчання знання. Саме тут їм надана можливість реалізувати власний потенціал та здобути навички професійної діяльності за фахом. Не суха теорія, а гнучка практика, життєві ситуації, реальні справи, судові позови, представництво інтересів у суді, конференції, круглі столи та зустрічі з фахівцями різних галузей права надають можливість студентам проявити себе без відриву від навчання. Досвід отриманий в Юридичній клініці перетворює недосвідчених студентів на справжніх фахівців та майстрів своєї справи. Саме тому, Юридична клініка виступає як потужна практична база для студентів, які хочуть навчатися.

Ми з розумінням та професіоналізмом ставимось до кожної поставленої перед нами задачі і стараємось вирішити її на найвищому рівні.

Уже третій рік у складі Галицького фахового коледжу ім. В.Чорновола плідно працює Юридична клініка, яка увійшла до числа понад 40 юридичних клінік, що діють на базі юридичних ВНЗ та факультетів по всій Україні. Трирічна робота Юридичної клініки вже довела її необхідність та велику користь. У перспективі чимало запланованих заходів, планів на майбутнє. Однак головною метою діяльності Юридичної клініки керівництво коледжу бачить виховання ініціативних студентів, які надаючи безоплатну правову допомогу соціально незахищеним верствам населення, насамперед, навчаються тому, що головне завдання справжнього юриста – допомога людям.

Протягом цього часу, ми, не припиняємо проводити правороз’яснювальні роботи, а саме: виступи на правові теми, цікаві лекції та круглі столи. З радістю, чекаємо Вас у стінах нашого навчального закладу!