Участь студентів-журналістів у науково-пізнавальній конференції "Погляд з майбутнього в минуле"

Сьогодні, 3 березня, у лекційній залі Галицького коледжу відбулася наукова конференція «Погляд з майбутнього в минуле ІТ». Студенти-журналісти представили свої наукові роботи на наступні теми:

• «Видання з доповненою реальністю у навчальних виданнях», Стебельська Лілія, група В-31;
  • «Комікс як вид книговидавничої продукції», Щирба Тетяна, група В-41;
  • «Розвивальна література для дітей молодшого шкільного віку», Музика Тетяна, група В-41.

– Конференція була цікавою, ми усі один одного захопливо слухали. Отримали нові знання та позитивні враження. Дякую коледжу за можливість представляти себе, – ділиться враженнями доповідачка Тетяна Щирба.

Завідувачка відділення КВТ Олександра Орестівна Чубей каже: ціль нашої сьогоднішньої конференції — зорієнтувати студентів на історію комп’ютерних наук, вітчизняні та світові витоки появи інформаційних технологій. Також, студенти-журналісти розповіли нам, що й у видавничій справі також використовуються комп’ютерні технології.

До слова, конференції проведено в рамках тижня відділення комп’ютерних та видавничих технологій.