Участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби України

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу вітають студентку Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Олену Буду (науковий керівник к. філол. н. Г. Б. Вишневська), яка 17 серпня перемогла у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби України. Конкурсну роботу «Формування культури ведення діалогу на державній службі: кому і навіщо потрібно?» відзначено дипломом та цінними призами.

Конкурс мав на меті виключно творчі і загальнокультурні цілі, серед яких підтримка і сприяння самореалізації вмотивованої активної молоді, яка відкрита до продуктивної комунікації.