У рамках проєкту "Алхімія слова" відбулася зустріч студентів-філологів з перекладачем Надією Хаєцькою

Щоб найкраще пізнати усі грані майбутньої професії, студенти зустрічаються і спілкуються з професіоналами - практиками. Так, у рамках проєкту "Алхімія слова" відбулася зустріч студентів-філологів з перекладачем Надією Хаєцькою, яка розповіла про особливості роботи перекладача у сфері художньої та науково- популярної літератури. Спікер зустрічі поділилася деталями та специфікою роботи з перекладом текстів та фільмів (чим, власне, вона займається зараз) і відповіла на чисельні запитання здобувачів. Модератором та організатором зустрічі була Порохняк Н.Т. Зустріч запам'яталася невимушеною атмосферою спілкування та безліччю цікавих фактів. Можливо, хтось зі студентів обере для себе саме цю галузь роботи перекладача.