23.04.2021 р. відбулась I Міжнародна науково-теоретична конференція «ТEORY AND PRACTICE OF MODERN SCIENSE» (Краків, Польща). Участь у даному заходів взяли студентка юридичного відділення та викладач кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, а саме:

• Томчук Інна Олександрівна — кандидат юридичних наук, завідувач кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
  • Гакало Ірина — здобувач вищої освіти юридичного відділення Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Тема спільної доповіді — «Історичний аспект кримінальної відповідальності за «порушення прав пацієнта» у вітчизняному законодавстві».

Дослідження були представлені у тезах, що успішно пройшли рецензування та були опубліковані у збірнику!

Усі учасники отримали сертифікати!