I Міжнародна науково-теоретична конференція «SECTORAL RESEARCH XXI CHARACTERISTICS AND FEATURES»

9 квітня 2021 року, у Амстердамі (Нідерланди), відбулась I Міжнародна науково-теоретична конференція «SECTORAL RESEARCH XXI: CHARACTERISTICS AND FEATURES». У цьому заході взяли участь бакалаври-правники та викладачі кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Зокрема, нових наукових здобутків досягли:

Гелецька Ірина Олександрівна — кандидат юридичних наук, заступник директора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та Савощак Ірина — здобувач вищої освіти юридичного відділення спеціальності «Право» (тема спільної доповіді — «Легалізація пасивної евтаназії в умовах рекодифікації цивільного законодавства України»);

Томчук Інна Олександрівна — кандидат юридичних наук, завідувач кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Картавцев Валерій Степанович — кандидат юридичних наук, професор, доцент кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та Черняк Роман — здобувач вищої освіти юридичного відділення спеціальності «Право» (тема спільної доповіді — «Об’єктивні ознаки складу злочину терористичний акт».

Вітаємо викладачів та студентів із черговими досягненнями!