Відбувся публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну

21-22 квітня 2021р. відбувся публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, на якому здобувачі освітніх програм «Дизайн середовища», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», «Моделювання та конструювання промислових виробів» продемонстрували самостійно виконані наукові дослідження проблем і перспектив розвитку перукарського мистецтва, проектування одягу, предметного, графічного та ландшафтного дизайну.

Пошукові дослідження виявили актуальність обраних тем та відповідність науковим принципам. Роботи студентів мають чітку структуру, елементи креативного бачення проблематики, містять результати і власні висновки.

Ми відзначаємо високий рівень пошукових досліджень здобувачів освіти відділення дизайну і вітаємо переможців:

21.04.2021 р.

• 1 місце - Сухецька Софія (група М-41) – «Використання сучасних графічних програм для проектування нових моделей одягу». Науковий керівник Зайкіна І.П.
  • 2 місце - Слабіцька Наталія (група М-3) – Порівняльний аналіз видів сучасних утеплюючих матеріалів та використання їх в одязі. Науковий керівник Марисюк М.О.
  • 3 місце - Станчук Катерина (група Д-41) – Роль короткочасного рисунка та начерку в підготовці студентів спеціальності «Дизайн». Науковий керівник Липка Р.Б.
  • 3 місце - Ємануїлова Мануела (група ПМ-32) – Використання сучасних технік та методик у вирішенні проблеми пошкодженого волосся. Науковий керівник Манчевська Н.О.

22.04.2021 р.

• 1 місце - Фенц Анастасія (група Д-21) – Дослідження особливостей стилю мінімалізму в дизайні інтер’єру. Науковий керівник Ткачук Ю.П.
  • 2 місце - Безпалько Марія (група М-41) – Дослідження ролі етюдів драпіровок у розвитку мистецтва моделювання одягу. Науковий керівник Василенко Л.І.
  • 3 місце - Міщук Аліна (група ПМ -32) – Ідеали краси: у давнину і сьогодні. Науковий керівник Хлопова Ю.О.
  • 3 місце - Костюк Максим (група Д-41) – Використання українських етномотивів в дизайні інтер’єру. Науковий керівник Маркович М.Й.

Сертифікатами учасників нагороджені:

• Дитюк Мар’яна (група Д-31) – Роль архітектури як функціональної та естетичної складової містобудування Тернополя. Науковий керівник Зозуля С.М.
  • Шовдра Андрій (група Д-41) – Національні традиції в ландшафтному дизайні. Науковий керівник Маркович М.Й.
  • Джуль Ірина (група М-41) – Ефективні методи обробки прорізної кишені з двома обшивками. Науковий керівник Марисюк М.О.
  • Волощук Марія (група М-41) – Дослідження муляжних методів в проектуванні святкового одягу. Науковий керівник Марисюк М.О.
  • Хемій Тетяна (група М-31) – Види дефектів одягу та способи їх усунення. Науковий керівник Бончук Н.М.
  • Сулима Тетяна (група ПМ-32) – Історичні зачіски, як основа для створення сучасних фантазійних. Науковий керівник Кульчицька Л.Л.
  • Квасна Діана (група ПМ-31) – Створення стильного образу за допомогою сучасного фарбування. Науковий керівник Кіналь Т.Я.
  • Осєцка Анастасія (група ПМ -32) – Зачіска як вагомий чинник у візуальному трансформуванні. форми обличчя. Науковий керівник Сеник Н.В.
  • Гудима Ганна (група М-31) – Дослідження особливостей традиційної Борщівської вишивки. Науковий керівник Питель Н.С.
  • Озимчук Валентина (група М-41) – Вплив стилю та творчості Г. Шанель на сучасний одяг. Науковий керівник Ющак Н.А.