Участь у веб-семінарі "Як писати історії успіху: покрокова інструкція"

Цікаво, корисно, пізнавально — саме такими слова можна описати дводенний веб-семінар «Як писати історії успіху: покрокова інструкція», який організувала Академія української преси у якому майбутні бакалаври разом із викладачкою Галиною Богданівною Вишневською взяли участь 24-25 листопада. За цих два насичених та цікавих дні на семінарі студенти дізналися багато цікавої інформації, зокрема про:

• ключові елементи Історії успіху. Що є обов’язковим, як знайти та розповісти.
  • метод «Подолання перешкод». Структура, етапи, опис та ключові дії в історії успіху.
  • метод «Розслідування». Побудова історії успіху у стилі детективу: від кінця до початку.
  • метод «Експеримент». Моделювання історії успіху через створення умови, плану та пояснення результатів.

Крім того, журналісти виконували цікаві завдання та працювали в групах.