Міжнародна наукова конференція «MULTIDISZIPLINARE FORSCHUNG PERSPEKTIVEN, PROBLEME UND MUSTER»

Викладачі та студенти кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола продовжують свої наукові пошуки та дослідження і під час дистанційного навчання!

09.04.2021 р. відбулась I Міжнародна науково-практична конференція «MULTIDISZIPLINARE FORSCHUNG: PERSPEKTIVEN, PROBLEME UND MUSTER» (Відень, Австрія), у якій взяли участь:

• Томчук Інна Олександрівна — кандидат юридичних наук, завідувач кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
  • Картавцев Валерій Степанович — кандидат юридичних наук, професор, доцент кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
  • Масира Максим — здобувач вищої освіти юридичного відділення спеціальності «Право».

Тема спільної доповіді — «Кримінальна відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність у законодавстві зарубіжних країн».

Учасники отримали сертифікати та збірники тез конференції!