Майстер-клас проведений представниками Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

9 жовтня 2019 року в рамках тижня юридичного відділення, було проведено майстер-клас представниками Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Гості ознайомили студентів із технічним дослідженням документів, почеркознавчою експертизою, дактилоскопічними видами досліджень і обліків, з порядком дослідження зброї, а також вмістом валізи експертів, з якою вони виїжджають на місце події. Фахівці НДКЕЦ розповіли про призначення окремих предметів для вилучення слідів злочину, а студенти, в свою чергу, мали змогу отримати відповіді на усі питання, які їх цікавили.