Святий Миколай в коледжі

Святий Миколай відвідав центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Щороку студентська родина долучається до чудової акції, започаткованої у стінах Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, та відвідує діток у сиротинцях та реабілітаційних центрах. Цей рік теж не став винятком. Зібравши кошти, студенти закупили канцелярні вироби, солодощі та поспішили привітати діток, адже Святий Миколай не забуде нікого.

А також цьогоріч резиденція святого Миколая запрацювала на 2 корпусі Галицького коледжу. Святий та його помічники гостинно чекали діток мікрорайону Сонячний та в обмін на вірші та пісні дарували дітям подарунки, радість на свої усмішки . «Святий Миколай пам’ятає про всіх»: щорічно студенти нашого коледжу готують дійство та презентують його