Зустріч із представниками Держпродспоживслужби

14 березня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулася зустріч начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області — Василя Хомінця, начальника Управління захисту споживачів —Тетяни Тріньки-Яворської та Дмитром Рабченюком — завідувачем сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю із студентами-правниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
В ході даної лекції студенти отримали інформацію про структуру та завдання Держпродспоживслужби. Також гості розповіли про способи боротьби із зловживаннями продавців та помилками, які допускають покупці.
Під час обговорення, студенти охоче ставили запитання спікерам та отримували на них фахові відповіді.