Галицький коледж отримав сертифікат від міжнародної ІТ-компанії

До Дня Безпечного Інтернету відбувалися ряд заходів на спеціальності «Комп’ютерні науки». Мережева академія «Сisco» нагородила сертифікатом Галицький коледж.

Участь в заходах, організованих компанією, взяли студенти групи К-47 спеціальності «Комп’ютерні науки» під керівництвом викладачів Наталії Зіновіївни Кульчинської та Ольги Богданівни Посвятовської.
У листі мережева академія «Сisco» подякували за активну участь слухачів у святкуванні Дня Безпечного Інтернету. Зазначимо, в мережевій академії «Сisco» є Центр підготовки інструкторів (ITC) та Центр підтримки академій (ASC). Сотні тисяч студентів по всьому світу набувають знання і навички, які необхідні для створення, проєктування та обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх захисту від інформаційних загроз.

Матеріал підготувала Валя Скакальська