«І, несучи вагу ту страшную, буду пісню веселу співать». Студенти-журналісти зачитали поезію Лесі Українки

З нагоди 150-річчя від дня народження поетеси, культурної діячки та перекладачки Лесі Українки студенти груп В-21 та В-31 організували флешмоб «Дні Лесі Українки в Галицькому коледжі». Вони прочитали поезію поетеси та зняли відеоролики.

– У четвер минуло 150 років від дня народження Лесі Українки. Напередодні свята хотіли пригадати слова знаної видатної поетеси. Тому дали клич нашим студентам. Вони підійшли до цього дуже креативно та творчо, не хотіли якихось банальностей. Зняли відео, у яких цитували поезію, – розповіла куратора групи в-31 Алла Бездіжа.

До слова, флешмоб майбутні журналісти підготували за декілька днів. Та відео гарно сприйняли користувачі соцмереж. Відеоролики набрали сотні переглядів, чимало вподобайок та коментарів.

Тетяна Ленько, студентка групи Жб-11

Відеоролики можна переглянути за посиланням.