Обговорення академічної доброчесності із студентами спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

Студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа" взяли участь в обговоренні питань академічної доброчесності у рамках інформаційних заходів Коледжу щодо популяризації академічної доброчесності. Впродовж жвавої дискусії учасники заходу дізналися основні види порушень академічної доброчесності та відповідальність за них. Студенти активно задавали питання щодо аспектів правильності написання текстів, познайомилися із сервісом перевірки навчальних робіт на плагіат - Unicheck. Студенти взнали що робити, якщо вони виявили факти порушення академічної доброчесності в освітньому середовищі Галицького коледжу. Також вони спробували оцінити свою академічну доброчесність, пройшли тестування "Чи я плагіював?" та виявилося, що не все так погано. Студенти засвоїли особливості правильних цитувань. Загалом усі учасники обговорення зійшлися на думці, що варто доброчесно відноситися до освітнього процесу, щоб в майбутньому досягти хороші результати на своїх робочих місцях.