Студентам про академічну доброчесність

Новий навчальний рік у Галицькому коледжі розпочали із теми академічної доброчесності. Про неї під час зустрічі зі студентами відділення комп'ютерних та видавничих технологій говорили голова комісії з академічної доброчесності Галицького коледжу Олександра Чубей та керівник відповідного сектору Наталія Стефурак.

Студентам розповіли про засади академічної доброчесності у вищій та фаховій передвищій освіті, ознайомили із Положенням та Кодексом академічної доброчесності навчального закладу, особливості оцінювання, присвоєння та позбавлення академічних стипендій тощо.

Результатом зустрічі стало підписання здобувачами освіти Договору про дотримання академічної доброчесності під час навчання у коледжі.

Галерея зображень