Галицький коледж отримав визнання в онлайн-марафоні GIRLS POWER TECH'20

За активну участь студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» нашого навчального закладу під керівництвом викладачів О. Б. Посвятовської та В. П. Павлюса Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола отримав сертифікат на рівні визнання закладів за результатами онлайн-марафону GIRLS POWER TECH'20 в рамках ініціатив програми Академій Cisco в Україні.

Із 23 квітня по 23 травня 2020 року тривав онлайн-марафон GIRLS POWER TECH'20, який відбувся в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2020» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Для отримання доступу до навчальних матеріалів, відеозаписів та тесту учасниця чи учасник мали зареєструватися, а для отримання персонального сертифікату учасника заходу повинні були скласти фінальний тест, а також написати відгук про участь у заході.