Участь в "HoReCa SHOW"

6 вересня 2019 викладачі та студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали форум гостинності HoReCa SHOW, у Львові, стадіон ArenaLviv. Учасники заходу побували на семінарі «Системний ресторанний бізнес: тренд, необхідність і реальність», який дуже вдало був прведений спікером Андрієм Янчуком (генеральний директор Кумпель Груп (Львів), екс-топ керівник мережі ресторанів і кафе ОККО).

Надзвичайно корисними для професійного зростання студентів були майстер-класи: «Що відбувається в голові в шефа, коли він складає меню?» (спікер MartinsSirmals (Латвія), шеф і співвласник ресторану «3 шефи» (Рига)) та «Скарги – як подарунок. Методика Храмова» (спікер Макс Храмов, президент конкурсу «Пальмова гілка», співзасновник близько 60 ресторанів).