Участь в міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу

Викладачі готельно-ресторанної прави та студенти відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу 2016, який проходив у міжнародному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

Викладачі та студенти відвідали тематичні експозиції: «РесторанЕкспо», «РесторанПродЕкспо», «Світ скла та посуду». Побували на семінарі «Меню: 12 законів по роботі з персоналом ресторану», який провела Станіслава Стефановська, HR-спеціаліст, бізнес-тренер, коуч.

Пізнавальними були майстер-класи від конгресу кухарів FONTEGRO «Foodpairing – поєднання їжі з алкогольними напоями» (шеф-кухаря та бармена Максима і Віталія Кононикіних).

Шеф-кухарі італійської школи національного рівня NIP FOOD провели майстер-клас з приготування веган та безглютенових страв.

На тематичній секції, присвяченій каві, викладачі та студенти взяли участь в майстер-класі «Правильна чашка», від відомих бариста Марії Грищук, «CoffeeinAction», Володимира Єфремова, «Чашка EspressoBar» і Павла Полторакіна, «YellowPlace».

Відвідування заходів бути в курсі головних подій сфери готельно-ресторанного бізнесу.