Лекція на тему: "Реалізація прав людини в сфері пенсійного забезпечення"

До заходів Всеукраїнського тижня права долучилися викладачі та студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. 13 грудня 2019 року працівники Головного управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області підвищували правову освіту студентам закладу у форматі практичної лекції на тему: «Реалізація прав людини в сфері пенсійного забезпечення». Ознайомили присутніх із ключовими аспектами правової допомоги у питаннях, що входять до компетенції Пенсійного фонду України. Розповіли про права, які люди повинні відстоювати вступаючи у трудові відносини. Наголосили на електронному сервісі Пенсійного фонду, пояснили його переваги та навчили ним користуватися. Це дасть змогу кожному працівнику перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.