Екскурсія на Державне підприємство Тернопільський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації

8 квітня 2019 року студенти-бакалаври спеціальності "Готельно-ресторанна справа" побували на Державному підприємстві Тернопільського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації.
Працівники установи провели пізнавальну екскурсію, розповіли як проходить сертифікація якості продукції харчової промисловості та продемонстрували як відбувається тестування дослідних зразків. З метою професійного зростання бакалаври ставили актуальні запитання, працівникам підприємства, на які отримали вичерпну відповідь. Студенти отримали цікавий досвід, закріпили теоретичні знання на практиці, чим підвищили свої професійні компетентності.