11 переможців конкурсу наукових робіт при Малій академії наук – студенти Галицького коледжу

Студенти Галицького коледжу є не лише активними учасниками міських, обласних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад та конференцій, але й часто – їх переможцями.

22 лютого у Тернополі відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України. Серед 14-ти наших студентів-учасників переможні місця отримали одинадцятеро студентів. За результатами оцінювання журі студенти Галицького коледжу у різних секціях отримали одне І місце, чотири ІІ місця та шість ІІІ місць.

Отож, переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт при Малій академії науки є:

І МІСЦЕ

Буда Олена (студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика»; секція журналістики; науковий керівник Козачук Інна Василівна).

ІІ МІСЦЕ

Хемій Тетяна (студентка 2 курсу спеціальності «Дизайн»; секція української мови; науковий керівник Ухач Леся Михайлівна);

Олійник Владислав (студент 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»; секція хімії; науковий керівник Спільніченко Ольга Іванівна);

Худоб’як Діана (студентка 2 курсу спеціальності «Право»; секція правознавства; науковий керівник Заставна Ольга Петрівна);

Стебельська Лілія (студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика»; секція журналістики; науковий керівник Зубик Юлія Василівна).

ІІІ МІСЦЕ

Возняк Христина (студентка 2 курсу спеціальності «Туризм»; секція географії; науковий керівник Добровольська Світлана Ярославівна);

Возняк Христина (студентка 2 курсу спеціальності «Туризм»; секція зарубіжної літератури; науковий керівник Кучерява Ольга Миколаївна);

Роденко Таїсія (студентка 2 курсу спеціальності «Право»; секція загальної біології; науковий керівник Нападій Тетяна Степанівна);

Гороховська Іванна (студентка 2 курсу спеціальності «Право»; секція хімії; науковий керівник Спільніченко Ольга Іванівна);

Довгань Арсен (студент 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»; секція історії України; науковий керівник Городиська Наталія Ігорівна);

Озіранець Алла (студентка 2 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»; секція іноземної мови; науковий керівник Шуляк Ірина Михайлівна).

За інформацією Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України учасниками конкурсу цьогоріч стали слухачі з 58 наукових секцій, які представили науково-дослідницькі роботи з усіх 16 філій та 13 закладів освіти міста Тернополя. Серед найактивніших – Галицький коледж імені В. Чорновола.

Загалом переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, відповідно до рішень журі, визнано 220 обдарованих учнів, які здобули І-ІІІ місця.

Вітання нашим переможцям!