Олімпіада з комп’ютерної графіки

І етап Всеукраїнської олімпіади з «Інженерної та комп’ютерної графіки» в секції «Дизайн-проект» відбувся у Галицькому коледжі 24 лютого. За першість змагалося десятеро студентів спеціальностей «Дизайн» та «Комп’ютерні науки». Запропоноване практичне завдання було достатньо складним та цікавим, вимагало знань та практичних навичок роботи в середовищі Adobe Photoshop, відповідні критерії оцінювання чітко окреслені. За результатами підрахунку балів переможницею І етапу олімпіади стала студентка групи Д-31 Христина Чорна, яка рекомендується для участі в обласному етапі олімпіади.

Захід відбувся в рамках тижня відділення КВТ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відповідно до Положення про проведення олімпіади з «Інженерної та комп’ютерної графіки» серед студентів закладів вищої освіти Тернопільської області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.