Cвято рідної мови для першокурсників

Захід, присвячений Дню рідної мови, став святом пізнання і усвідомлення себе як українця, патріота і захисника своєї мови.

18 лютого студенти групи В-11 для своїх однокурсників організували основну частину свята, а група В-31 провела серед присутніх мовну вікторину. Допомагали в організації свята викладач української мови, української та зарубіжної літератури Мирослава Божаківська, а також студенти кафедри української мови та літератури ТНПУ ім. В. Гнатюка, які в рамках практики у Галицькому коледжі навчаються бути педагогами.

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого у всьому світі з метою скерування уваги на малі меншини, які активно розмовляють рідною мовою, для її збереження в ужитку та для майбутніх поколінь.