Цінності академічної доброчесності обговорили на засіданні Вченої Ради

На черговому засіданні Вченої ради Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола було розглянуто одне з ключових питань у сфері підвищення якості освітнього процесу – дотримання принципів академічної доброчесності та створення середовища “нульової нетерпимості” до її порушення. Питання порядку денного засідання – академічна доброчесність як основа якісної освіти та сталого розвитку закладу, доповідала керівник сектору академічної доброчесності, к.ф.-м.н Стефурак Н.А. Вона зосередила увагу коледжної спільноти на цінностях здорових академічних відносин у закладі та способах запобігання проявів освітньої недоброчесності.
Стефурак Н.А. наголосила, що академічна доброчесність є невід’ємної складовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти і стосується кожного учасника освітнього процесу: педагогічних, науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої, фахової передвищої освіти.