Першокурсники-журналісти відвідали «Файне місто»

Студенти групи Ж-11 разом з викладачами фахових дисциплін відвідали студію «Файне місто».
Екскурсію розпочала Віта Поляна — редактор сайту, диктор медіа. Вона поділилася деталями роботи студії, де відбувається запис ефірів та радіошоу, і показала техніку, що використовується для цих цілей, дозволила студентам спробували себе в ролі радіоведучих та поділилась порадами для початківців. Тетяна Кіцак — редактор соціальних мереж, розповіла про особливості контенту в різних соцмережах, розповіла про роботу камер, корекцію світла та звуку.
Студенти дізнались про особливості створення та поширення контенту, відкрили для себе розмаїття онлайн-платформ, які використовують сучасні журналісти у своїй роботі. Також дізналися про роль соціальних мереж у формуванні публічної думки, про важливість мультимедійного контенту та інтерактивних форматів у привертанні уваги аудиторії.
Студенти побачили, як цифрові технології змінюють парадигму журналістики, розширюючи можливості для вираження інформації та спілкування з аудиторією.