Студенти-журналісти зустрілись з кореспонденткою онлайн-медіа «Терен»

Перші сюжети, невдалі матеріали та труднощі роботи журналістки-початківця.
4 квітня відбулась зустріч студентів зі журналісткою та кореспонденткою онлайн-медіа «Терен», Оленою Чепіль. Ця зустріч стала особливо цікавою для студентів, оскільки вони мали можливість поспілкуватися з професіоналом своєї галузі та дізнатися багато нового про сучасну журналістику.
Олена поділилася своїм власним досвідом в медіа та розповіла про особливості роботи в онлайн-журналістиці. Вона наголосила на важливості швидкості та точності інформації у сучасному медіа-просторі, а також на необхідності аналізувати та перевіряти джерела. Студенти з інтересом слухали її розповідь про те, як створювати сюжети, де брати теми та які виклики стоять перед сучасними журналістами.
Зустріч завершилася інформативним обміном думками та досвідом між Оленою та студентами. Вона закликала молодих людей не боятися виходити за межі звичайних стереотипів та виявляти креативність у своїй роботі. Для багатьох студентів ця зустріч стала джерелом натхнення та нових ідей у їхній майбутній карʼєрі в галузі медіа та журналістики.