Участь у Конкурсі наукових статей з актуальних питань розвитку кримінологічної віктимології

Студентка освітньої бакалаврської програми «Право» ШАПЛАЙ АЛІНА взяла участь у Конкурсі наукових статей з актуальних питань розвитку кримінологічної віктимології (до 70-річчя з Дня народження доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Олександра Миколайовича Джужи), який організовано Донецьким державним університетом внутрішніх справ та Центром україно-європейського наукового співробітництва, м. Маріуполь, жовтень-листопад 2021 року.

Участь у заході узяли здобувачі з таких освітніх і наукових центрів, як м. Київ (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), м. Харків (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Харківський національний університет внутрішніх справ), м. Львів (Львівський університет бізнесу та права, Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України), м. Одеса (Національний університет «Одеська юридична академія»), м. Дніпро (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ), м. Житомир (Житомирський державний університет імені Івана Франка), м. Чернігів (Національний університет «Чернігівська політехніка»), м. Маріуполь (Донецький державний університет внутрішніх справ), м. Тернопіль (Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола).

Вітаємо учасницю конкурсу Аліну ШАПЛАЙ та її наукового керівника Віталія СКИБУ, і бажаємо натхнення та подальших наукових досягнень.