ЦК іноземних мов ініціювала міжнародний проєкт ( онлайн та офлайн формат )

ЦК іноземних мов Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола ініціювала міжнародний проєкт ( онлайн та офлайн формат ) - обмін для студентів- перекладачів спеціальності 035 «Філологія» зі студентами , викладачами та волонтерами зі США, Великобританії та Польщі. Організатором і ментором проєкту ConnectED є викладачка циклової комісії Vira Hrabchuk. Стартувала перша з трьох запланованих онлайн- сесій на тему: «Розмаїття світу: Україна, США, Велика Британія». Майбутні перекладачі презентували Україну новим друзям зі США та Великої Британії. Декотрі з них, попри те, що народилися закордоном, мають українське коріння, то ж вони ставили глибокі та цікаві запитання:

- У чому символізм і важливість встановлення Тризуба на щиті?

- Коли більшість українців святкує Різдво?

- Що означають кольори та орнаменти на українських вишиванках? і т.д. Студенти давали впевнені, розгорнуті відповіді англійською мовою і в свою чергу запитували, як британська та американська молодь проводить дозвілля та які страви готують всією родиною. Студенти кажуть, що хвилювання про вимову, акценти та можливі непорозуміння виявилися даремними. Їх вражає і зворушує така зацікавленість українською культурою серед іноземних друзів. Завдяки першій зустрічі було досягнуто однієї з цілей проєкту, а саме: удосконалити вміння студентів спілкуватися сучасною англійською мовою з представниками різних національностей, вікових категорій та соціальних статусів надаючи їм можливість комунікувати з носіями мови з Великобританії та США. Емоції зашкалюють і всі з нетерпінням очікують наступної зустрічі.