Завершальний день супроводу іноземних гостей теж був насичений подіями, враженнями і спілкуванням. Робота закипіла з раннього ранку. Делегація дружньої нам Швеції у супроводі здобувачів освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія», які надавали послуги перекладу, відвідали «Дім милосердя» - будинок , у якому доглядають за дітьми з особливими потребами , проживають вагітні жінки без можливості самозабезпечення та надають допомогу пораненим зі сходу. Емоційно важко передавати деталі історій людей, які стикнулися з тяжкими випробуваннями війни особисто. Це стало ще одним викликом для перекладачів- новачків. Наступна незабутня зустріч та матеріал для перекладу чекав учасників події в автомайстерні. Там усі познайомилися з фахівцем автомобільної справи, який власними силами за власні кошти збирає автомобілі «Баггі» для перевезення поранених на фронті.

Іноземні гості були вражені силою духу та невичерпною енергією українців у прагненні до перемоги. Вони дякували за теплий прийом і дружню атмосферу усіх трьох днів роботи, до створення якої, безперечно, долучилися і студенти - перекладачі.