Навчання - процес безперервний. У цьому на власному досвіді переконалися здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія». Майбутні перекладачі протягом літніх канікул мали можливість вдосконалити навички перекладу та ознайомитись з основами менеджменту у співпраці зі стейкхолдером ТОВ «T-Spark». Разом зі студентами комп’ютерного відділення вони взяли участь у розробці одного з інноваційних проєктів компанії. Студенти-перекладачі опрацьовували результати розробок IT-спеціалістів та створювали англомовні звіти у командах: укладали глосарії термінів, менеджерили кількість одноосібної роботи та редагували спільні документи. Результатом проведеної роботи стало написання заключного звіту за матеріалами кількох проміжних етапів проєкту.

Задля ефективного втілення студентами поставлених завдань, представники T-Spark (Марія Стецюк) організовували онлайн зустрічі та майстер-класи із досвідченим Project Manager Каріною Бережною щодо написання важливих документів (project guide). Хоч виконання реальних завдань в умовах безпосередньої співпраці виявилось викликом – студенти отримали нові знання та задоволені цінним досвідом! Щира подяка викладачу Marta Zabolotna, під професійним керівництвом якої студенти блискуче справилися з реалізацією ще одного проєкту!