Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1533

Ти захоплюєшся кулінарією, ресторанним та готельним сервісом? Але хочеш навчитись чогось нового, отримати цінні знання та цікавий міжнародний досвід?

Тоді ми маємо для тебе унікальну можливість! Галицький фаховий коледж запрошує учнів до участі в програмі подвійної освіти, а саме майбутніх робітників готельно-ресторанного господарства, працівників ресторанного сервісу та майбутніх кухарів. Студенти одночасно зможуть навчатись на державній формі навчання у Галицькому фаховому коледжі та у Берліні, отримавши відразу 2 дипломи (Галицького фахового коледжу та німецького освітнього закладу). На період навчання у Німеччині студенти забезпечуються житлом, отримують стипендії, безкоштовне вивчення німецької мови та користуються усіма пільгами статусу учня професійної освіти в Німеччині.

Ми впевнені, що тебе зацікавила така можливість. Встигни подати документи та не проґав свій шанс. Ми чекаємо випускників 9-х та 11-х класів за адресою вул. Б. Хмельницького, 15.

Галерея зображень

{gallery}1533{/gallery}