Серію зустрічей проєкту «Sense Translation» продовжив воркшоп

Серію зустрічей проєкту «Sense Translation» продовжив воркшоп, на якому здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія» практикувалися у синхронному та послідовному усному перекладі. Тема була як ніколи актуальною «War in Ukraine. Humanitarian aid and relief efforts». Крім досвідченої спікерки, з якою студенти виконали вправи для розвитку антиципації та пам'яті, тренували вміння послідовного перекладу, майбутні перекладачі мали зустріч з безпосереднім учасником теперішніх подій- діючим волонтером зі Словаччини , який англійською мовою розповідав про власний досвід допомоги українцям і відповідав на запитання. Учасники воркшопу вправлялися і у синхронному перекладі відео про Нобелівську премію миру. Практичні навички, отримані на цьому воркшопі стануть важливим інструментом у роботі для майбутніх перекладачів- синхроністів.