Кожна мова- неповторна!

Саме у цьому сьогодні мали нагоду переконатися учасники проєкту «Школа перекладача», організованому викладачами іноземних мов Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола . Після першого заняття, яке було англійською мовою, друге- присвячене польській. На занятті учні дізналися про особливості польського алфавіту; звернули увагу на букви та звуки, які притаманні лише польській мові; навчилися розрізняти знаки та двознаки , які звучать однаково в словах, співвідносячи їх з українськими відповідниками. На завершення застосували набуті знання на практиці. На цьому не зупинимось! Приєднуйтесь до нашої дружної команди майбутніх перекладачів! Адже, «скільки ти знаєш мов- стільки разів ти - людина»!