Студенти-бакалаври обирали вибіркові дисципліни

У середу, 19 квітня, в Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола, відбулася презентація вибіркових дисциплін ЗК-каталогу. Захід був організований для студентів-бакалаврів журналістів, юристів та сфери послуг. Викладачі представили на вибір 6 дисциплін, серед яких:

• Управління власними фінансами. Керівник курсу – Вавричук Оксана Степанівна, викладач, голова циклової комісії геодезії, фінансів та загальноекономічних дисциплін.

• Управління власною кар'єрою та тайм-менеджмент. Керівник курсу – Муха Роксолана Андріївна, викладач циклової комісії дисциплін готельно-ресторанної справи та туризму, кандидат економічних наук.

• Стартапи: перші кроки в підприємництві. Керівник курсу – Бажанова Наталія Володимирівна, викладач циклової комісії дисциплін готельно-ресторанної справи та туризму, кандидат економічних наук, доцент.

• Війна, мир і безпека України у вимірі міжнародного права. Керівник курсу – Заставна Ольга Петрівна, викладач циклової комісії юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук.

• Психологія лідерства. Керівник курсу – Ятчук Марія Андріївна, магістр педагогічної освіти, викладач німецької мови, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

• Глобалістика. Керівник курсу – Лубкович Наталія Зиновіївна, кандидат історичних наук, викладач вищої категорії.

Студенти прослухали цікаві розповіді про дисципліни, визначили для себе фаворитів, захід минув у дружній атмосфері.

Надія Трофимчук

Галерея зображень