Для осіб з порушенням зору
-->

Перемога Галицького фахового коледжу у міжнародній виставці

Відбулась Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2022» 23 – 25 листопада 2022 року в онлайн форматі. Організатором виставок була Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Галицький фаховий коледж та гімназія «Гармонія» отримали нагороди у декількох номінаціях. Зокрема, золотою медаллю нагородили Відокремлений структурний підрозділ гімназія «Гармонія» за перемогу у номінації «Сучасний заклад освіти — територія збереження та зміцнення здоров’я». Ще однією золотою медаллю нагородили Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола за перемогу у номінації «Міжнародне співробітництво як важлива складова інноваційного розвитку освіти і науки в Україні». Також нагородили гімназію «Гармонія» та Галицький фаховий коледж дипломами за активну участь у розбудові національної освіти й популяризації освітніх, наукових і інноваційних досягнень. В. о. директора коледжу Марія Баб’юк отримала почесну грамоту за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в сфері освіти.

Особливу подяку висловлюємо Ірині Гелецькій, яка працювала над темою «Міжнародна проєктна діяльність Коледжу як один з векторів реалізації інноваційних освітніх траєкторій» та педагогічному колективу гімназії «Гармонія», зокрема Світлані Банах, Ользі Спільніченко, Марії Ятчук, Любов Меленчук та Оксані Турчин, які працювали над темою «Сучасний заклад освіти — територія збереження та зміцнення здоров’я». Дякуємо за плідну співпрацю та активну участь у житті коледжу.