Лабораторія будови та ремонту вантажного автомобіля

(завідувач лабораторією Зуєв В.О., Голова циклової комісії дисциплін автомобільного транспорту Харківський автомобільно-дорожний інститут), загальна площа лабораторії 118 м2, що становить 7,8 м2 на одного учня.

Комплексно-методичне забезпечення становить 76%, забезпеченість підручниками – 74%.

Лабораторія укомплектована підручниками та посібниками з технічного обслуговування автомобілів, в лабораторії знаходиться необхідне обладнання, а саме: учнівськими столами, слюсарними інструменти, інструктивними картками з вивчення будови автомобіля ЗИЛ-130 і ГАЗ-53, двигунами на підставках: КАМАЗ-740, ЗИЛ-130, ЗМЗ-53, передні мости ГАЗ-52, задні мости автомобіля ГАЗ-53, ГАЗ-52, коробки переміни передач ЗИЛ, ГАЗ-53, ГАЗ-52, роздавальні коробки ГАЗ-66, карданні вали ЗИЛ, ГАЗ, настільні стенди «Карбюратор-бензонасос ЗИЛ». Встановлені нові стенди (будови і експлуатації вантажних автомобілів). Двигун автомобіля Scania, також стенд будови гібридного автомобіля. Також використовується двигун автомобіля Mersedes, Daf, для виявлення несправностей та їхнього ремонту. Виконуються роботи по перевірці ЕБУ, даних двигунів (діагностування за допомогою сучасних діагностичних систем). Тематика стендів та плакатів охоплює практично весь програмний матеріал. Розроблені поурочно-тематичні папки, які систематизовані за предметами і темами.

Кабінет оснащений роздатковими матеріалами, макетами та відповідним інвентарем.