Для учнів 9 класу гімназії «Гармонія» було проведено майстер-клас з програмування мікроконтролерів на платформі Ardyino

18 листопада 2022 року на базі навчального кабінету Інтернету речей для учнів 9 класу гімназії «Гармонія» було проведено майстер-клас з програмування мікроконтролерів на платформі Ardyino.

Захід організував викладач відділення комп’ютерних технологій Василь Павлюс. Учні мали змогу вивчити будову та сфери застосування широко вживаних мікроконтролерів і реалізували простий проєкт з використанням триколірного світлодіода.

Окрім того, випускники на елементарному практичному рівні ознайомились із професією інженера-програміста, що дозволить їм зробити правильний вибір стосовно майбутнього фаху.