Студенти групи В-41 та викладачі пройшли курс «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів»

Студенти групи В-41 разом із викладачами циклової комісії журналістики протягом декількох тижнів проходили курс «Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів». Студенти та викладачі отримали низку нових навичок. Курс був цікавим та корисним для студентів, як для майбутніх працівників медіа. Загалом учасники ознайомились із загальними принципами введення медіа бізнесу, дізналися про контент, який охоче купують та де його взяти на місцевому ринку. Також вчилися працювати з читацькою аудиторією, регулювати аспекти комерційної діяльності та як заробляти в Інтернеті. Після закінчення навчання всі учасники отримали сертифікати.