Студенти-журналісти взяли участь в медіафестивалі

19 травня відбулося підведення підсумків відкритого медіафестивалю «Разом до перемоги».

Участь взяли і студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола:
Дарія Касько, Галина Середа, Тетяна Щирба – студентки бакалаврату групи Жб-11, спеціальності «Журналістика».
Олена Буда, Катерина Яржемська, Лілія Стебельська, Надія Трофимчук – студентки групи В-41, спеціальності «Видавнича справа та редагування».
Олена Чепіль – студентка групи В-31, спеціальності «Видавнича справа та редагування».
Уляна Колодій – студентка групи ВФі-21.

Надіслати свої журналістські тексти на конкурс студентів заохотили викладачки відділення журналістики Галицького коледжу Галина Вишневська та Наталя Борсук.

Після онлайн трансляції, де учасники презентували роботи, кожен отримав сертифікат учасника, а найкращі були нагороджені дипломами.

Організаторами фестивалю були студенти та викладачі кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Також партнером медіафестивалю була редакція газети «Вільне життя».

Місією такого заходу було посприяти українській журналістиці зробити крок вперед та вийти на новий рівень. Таким чином, даючи можливість це зробити новому поколінню фахівців, а саме студентам тернопільських ВУЗів.

Дякуємо за організацію медіафестивалю викладачкам кафедри «Журналістика» ТНПУ ім. В. Гнатюка Тетяна Решетуха та Ганні Мирославівні Йордан.