День відкритих дверей: Різноманіття спеціальностей, нове обладнання та зустріч з викладачами

День відкритих дверей у Галицькому коледжі імені В'ячеслава Чорновола – перший крок до вибору омріяної професії.

До головного корпусу навчального закладу завітали учні шкіл Тернополя та області, щоб обрати спеціальності, на яких вони навчатимуться, та дізнатися про переваги навчального закладу. Участь у заході взяли понад два десятки майбутніх вступників.

У ході зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії у 2022 році, поспілкуватися з керівництвом та викладачами.

Розпочала захід заступниця директора з навчальної, наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Гелецька, яка розповіла про функціонування та особливості коледжу та можливості для студентів після його закінчення.

У свою чергу відповідальна секретарка зі вступної кампанії Наталія Прокопчук представила інформацію про правила прийому, особливості вступної кампанії та підготовку до вступних іспитів.

Учасники Дня відкритих дверей мали можливість побувати у авдиторіях та оглянути сучасне технічне обладнання навчального закладу, екскурсію провели завідувачі відділень.

Наступний День відкритих дверей – сюприз до Дня св. Миколая, який відбудеться 18 грудня.

Більше в сюжеті Вікторії Маркевич: