Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

20 жовтня 2021р. Студенти спеціальності "Туризм" та "Готельно-ресторанна справа" відвідали Міжнародну виставку "ТурЕКСПО 2021" та Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності! На виставці були наявні представники таких тематичних напрямків, як: туризм, готельний та ресторанний бізнес. Учасники мали можливість прослухати декілька панельних дискусій щодо сучасних світових трендів в роботі готельного, ресторанного та туристичного бізнесу та отримали безцінний досвід у цій сфері. Також студенти відвідали стенд наших стейкхолдерів - Відділ туризму, Управління культури, охорони культурної спадщини та туризму, Департаменту культури та туризму ОДА та поспілкуватися про тенденції розвитку сфери Гостинності на Тернопільщині.

Поряд із освітніми заходами, студенти та викладачі мали змогу погуляти Осіннім містом Лева та посмакувати львівською кавою !